Voleybol Turnuvasının Şampiyonu Susurluk Dereköy Oldu

Manyas Kaymakamlığı’nın düzenlediği voleybol turnuvasının final maçı geçtiğimiz Cumartesi günü akşamı Manyas İlçe Spor Salonu’nda yapıldı. Manyas Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün yürüttüğü 14 Ocak 2019 günü 17 takımın katılımıyla başlayan voleybol turnuvasında final öncesi 3.ve 4.lük maçı Hızlı Tokat ile Susurluk Yıldızspor arasında oynandı. Yıldızspor rakibini 3-0 yenerek, üçüncü olurken, Hızlı Tokat 4.oldu.
Daha sonra Kaplanlar ile Susurluk Dereköy final maçına çıktı. Karşılıklı setlerle 2-2 devam eden maçın son setini Dereköy alırken, turnuvanın şampiyonu oldu.
Geç saate kadar devam eden organizasyonda maç sonrası kupa töreni yapıldı. Susurluk Dereköy’ün şampiyonluk kupasını Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya verirken, ikinci olan Kaplanlar’ın kupa ve madalyalarını Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu verdi. Üçüncülük kupasını ise Manyas Belediye Başkan Vekili Ulvi Çare Susurluk Yıldızspor’a verirken, dördüncülük kupasını Hızlı Tokat’a AK Parti Manyas İlçe Başkanı Yıldız Barçın verdi.
Haber : R.Erencan Kurt

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*