Voleybol Turnuvasında Final Cumartesi

Manyas Kaymakamlığı himayesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Koşabiliyorken Koş Projesi ” kapsamında düzenlenen ve 17 takım, 170 sporcunun katıldığı Manyas Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası 9 Şubat Cumartesi günü saat 19.00 da yapılacak 3.-4. lük ve Final maçları ile son bulacak.
Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya turnuva süresince katılım sağlayan tüm sporcu, izleyici ve görevlilere teşekkür ederek, ilçemizde Spor Kültürünü geliştirmek ve yaygınlaştırmak için benzeri organizasyonların artarak devam edeceğini , halkımıza spor yapma imkanı sağlamak için ilçemizde bulunan tüm tesislerin her zaman açık olacağını belirterek ,”Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur” sözünün doğrultusunda halkımızı spor yapmaya davet etti.
İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kudret Egen ise 9 Şubat Cumartesi akşamı yapılacak Final müsabakalarında “halkımızı salonumuzda görmek istiyoruz” derken turnuvaya her türlü desteği sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayn Lokman Arıcıoğlu ‘na ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti. Haber : R. Erencan KURT

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*