Manyas’ta Cumhur İttifakı Tamam!

Ak Parti Manyas İlçe Başkanı Yıldız Barcin ve partisinin Manyas Belediye Başkan Adayı İbrahim Koman
ile ilçe teşkilatıyla beraber MHP Manyas İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

MHP Manyas İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen ziyarette karşılıklı birlik ve beraberlik mesajları verildi. Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Ak Parti Manyas Belediye Başkan Adayı İbrahim Koman, MHP Manyas İlçe Teşkilatına çiçek takdim etti. Çiçeğin üzerinde yazan “MHP Manyas İlçe Teşkilatına Saygılarımla. Cumhur İttifakı Adayı İbrahim Koman” yazısı MHP Manyas İlçe Teşkilatını mest ederken Koman yaptığı konuşmada kendisinin artık Ak Parti’nin değil Cumhur İttifakı’nın adayı olduğunu dile getirdi.

Başkan Adayı Koman “Seçim süreci başladı. Daha önce yaşadığımız yerel seçimlerden daha farklı bir seçime giriyoruz. Birlikte gece gündüz demeden seçim çalışmalarına başlayacağız. Bu kapsamda da ilk ziyaretimizi size gerçekleştirdik. Gönüllerimiz bir. Basit bir siyasi çıkar, basit bir siyasi kaygı amacıyla bir araya gelmiş partiler değiliz. Cumhurbaşkanımız ve Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin bir araya gelmesindeki sebep, devletin bekası, milletin bekası içindi. Bizde inşallah bu birlikteliğe leke getirecek hiçbir harekette bulunmayacağız. Büyük düşünen güçlü ve huzurlu Manyas için sahada hep beraber çalışacağız ” diye konuştu.
Milliyetçi Hareket Partisi Manyas İlçe Başkanı Nazmi Taşkın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bizim için ilk olarak birlik ve beraberlik gelmektedir. Genel Başkanımız her zaman Cumhur İttifakına verdiği önemi dile getirmektedir. Bizlerde Manyas’ta bu ittifak kapsamında üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya hazırız. Bizim bu birlikteliğimiz zillet ittifakını yerle bir edecek, Manyas’ımızı yönetecek doğru kadrolara teslim edecektir. Genel Başkanımız nerdeyse bizde oradayız. İbrahim Koman Başkanımızda Cumhur İttifakının belediye başkan adayıdır. Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” ifadelerini kullandı.
AK Parti Manyas İlçe Başkanı Yıldız Barcin ise yaptığı konuşmasında “Biz seçim çalışmasına Milliyetçi Hareket Partisini ziyaret ederek başlıyoruz. Buradan ilçe, il yönetimlerimize teşekkür ediyorum. Teşekkürlerin en büyüğünü de AK Parti Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’ye ediyorum. Onlar sen ve ben demediler. Biz dediler. Bizde burada sen ve ben demiyoruz. Biz diyoruz. Biz demek için buradayız. Bu ülke bu birlikteliğin bereketini ve güzelliğini görmüş olacak. Bende Sayın Devlet Bahçeli’nin şu sözünü çok önemsiyorum. “Ülke olmadığı zaman neyin siyasetini yapacaksınız”. İki partimizi de bir araya getiren birliğimiz, beraberliğimiz, vatanımız, bayrağımız, milletimiz diye düşünüyorum. Allah nasip ederse 31 Mart 2019 seçimlerinde buradan güçlü bir ses çıkacak. Biz birincilik kürsüsüne kesinlikle oturacağız. Bundan zerre kadar şüphem yok. Çünkü biz sen, ben demedik. Manyas’ımız için biz dedi. Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın.” diye konuştu.
Haber : Sibel ERTAN

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*