İsmail Ok Manyas’a Çıkarma Yaptı

Millet İttifakı İYİ Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Seçim ziyaretlerine Manyas ile devam eden İsmail Ok, geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü Manyas Belediye Başkanı ve CHP Manyas Belediye Başkan Adayı Tancan Barçin’la birlikte köylere çıkarma yaptı. İlk olarak Manyas pazaryeri ve esnaf ziyaretleri yapan Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ok, daha sonra köylere ziyaretlerde bulundu. Pazaryerinde hem vatandaşlar ile hem pazaryeri esnafı ile sohbet eden Ok “Manyas’tayız. Belediye Başkan Adayımız Tancan Barçin ile pazaryeri esnafımızı ziyaret ediyoruz. Pazar alışverişi yapan da, pazar esnafı da gün geçtikçe geçinmenin daha da zorlaştığını söylüyor. Zorlukları daha çok çalışarak aşacağız. Birlikte kazanacağız” dedi.  

Manyas Belediye Başkanı ve CHP Manyas Belediye Başkan Adayı Tancan Barçin ise seçim ziyaretlerinde Büyükşehir Belediyesinin yanlış uygulamalarından ve kendilerinden olmayan belediyelere ayrımcılık yapıldığından bahsetti. Başkan Barçin, “Belediyecilik tüm kesimleri kucaklayan, ayrım yapmayan bir kurumdur. Manyas’ta bizlere oy vermeyenlerinde belediye başkanıyız. Yaşadığımız bu sorunları İsmail Ok ile aşacağız. Uyumlu çalışacağımıza ve Manyas’a daha iyi, daha adil bir hizmet getireceğimize eminim” diye konuştu.

Köylere yaptığı ziyaretlerde vatandaş tarafından ilgi ile karşılanan İsmail Ok her kahvehanede vatandaşa hitap ederek projelerini anlattı. Özellikte zor günler geçiren çiftçilerin dikkatle dinlediği Ok  “Toprağa küsen çiftçimizi yeniden üretime kazandıracağız. Ürettiğiniz ürünleri köylümüzden satın alarak marka değer kazandırıp tüm dünya ya pazarlayacağız. Artık çiftçimiz üretirken korkmayacak. Ürettiği her ürünün ilk talibi Büyükşehir Belediyesi  olacak” dedi

Millet İttifakı İyi Parti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı İsamil Ok’u, Manyas Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Tancan Barçin, CHP Manyas İlçe Başkanı İsfendiyar Ülker ve İyi Parti Manyas İlçe Başkanı Pınar Kesenci Karaoğlanoğlu ve çok sayıda partili ilçe girişinde karşıladı. Gün boyu ilçemizde bulunan Büyükşehir Başkan Adayı Ok, Salur, Çakırca, Süleymanlı, Şevketiye, Akçaova, Kocagöl, Hamamlı, Eskiçatal ve Kızıksa Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi.

Haber : R.Erencan KURT

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*